En Uygun Elektrik Malzemelerinin E-Ticaret Sitesi Barbaroselektrik.com

Barbaroselektrik.com, bir elektrik tesisatının ihtiyacı olan yerli ve yabancı markalı her türlü elektrik malzemesini en iyi fiyat garantisi ile online mağazasına taşıyor.

E-ticaret siteleri sayesinde birçok kullanıcı, ihtiyaçları olan en doğru ürünü bulabiliyor ve zamandan tasarruf ederek hızlı alışverişler yapabiliyor. Kullanıcı sayısının artmasına bağlı olarak, sektörel anlamda da gelişen e-ticaret siteleri yoluyla, günümüzde elektrik malzemesi ihtiyaçlarını da karşılamak mümkün. E-ticaret sektöründe elektrik malzemelerinin tedarikçisi konumunda olan Barbaroselektrik.com, bir elektrik tesisatının ihtiyacı olan birçok ürünü geniş bir marka çeşitliliği ile online mağazasına taşıyor.

Toptan ve perakende elektrik malzemelerinin online ortamda hızlı ve güvenilir adresi olan Barbaroselektrik.com, LED aydınlatma, kontaktör, priz anahtar, telsiz telefon modelleri, termikler, elektrikli ısıtıcı ve röle çeşitleri gibi geniş bir yelpazede ürün seçeneği sunuyor. Günümüzde aydınlatma konusunda en çok tercih edilen tasarruflu LED ampul, LED spot, şerit LED çeşitleri, elektrik devrelerini anahtarlayan, kontrol eden ve koruyan şalt malzemeleri, elektrik akımının kesilmesinde rol oynayan priz anahtar modelleri, ev ve işyerlerinde haberleşme aracı olarak kullanabilen telsiz telefon ve birçok telefonu merkeze bağlayarak aramaları otomatik olarak yönlendiren telefon santrali seçenekleri, elektrikli ısıtıcılar Barbaroselektrik.com web sitesinden satın alınabiliyor.

Elektrik malzemeleri konusunda her ihtiyacı karşılayan e-ticaret sitesi Barbaroselektrik.com, güvenilir, müşteri odaklı ürün satışında dikkat çekiyor. Elektrik altyapısını oluşturan ve elektrik malzemesi kullanıcılarının bir elektrik tesisatı için en çok aradığı ekipmanlar olan kompakt şalter, otomatik sigorta, kontaktör, termik, röle gibi şalt malzemelerinin yanı sıra Viko priz, Philips LED ampul, Kumtel ısıtıcı, Karel santral, Siemens sigorta gibi elektrik malzemelerin siparişi verilebiliyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı elektrik malzemeleri satışı yapan Barbaroselektrik.com web sitesinden yerli ve yabancı markalara ait kaliteli elektrik ürünlerini en uygun fiyatlarla satın almak için hemen sipariş vermeye başlayın, hızlı ve uygun fiyatlı alışverişin keyfini çıkarın.


Webrazzi E-Ticaret’18 Konferansı gerçekleşti

Türkiye ve Dünya’da e-ticaretin nabzının tutulduğu Webrazzi E-Ticaret 2018, 7 Mart Çarşamba günü Wyndham Grand İstanbul Levent otelde gerçekleşti.

Gün geçtikçe önem kazanan e-ticaret sektöründeki nabzın tutulduğu Webrazzi E-Ticaret 2018, 7 Mart Çarşamba günü Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleşti. Değeri her gün biraz daha artan e-ticaret sektörü hakkında her şeyin konuşulduğu konferansta, alanında uzman konuşmacılar, katılımcıların merak ettiklerini, deneyimlerini paylaştı. 

LC Waikiki, Fjord, BiSu, EY Türkiye, Facebook, n11, Alibaba.com, Marks & Spencer, HepsiExpress gibi sektörün önemli şirketlerinden konuşmacıların yer aldığı Webrazzi E-Ticaret 2018’de e-ticaret, perakendede yaşanan dijital dönüşüm, dünyadaki yeni e-ticaret mutfağı konuşuldu. Konferans’ta Webrazzi editörü Buğra Ferah’ın sorularını yanıtlayan LC Waikiki E-Ticaret Müdürü Salih Yılmaz ve Marks & Spencer / GAP / Banana Republic’in E-Ticaret ve CRM Müdürü Kaan Çelikmen’in yer aldığı oturumda, perakendenin e-ticaret dönüşümü, şirketlerin e-ticaret alanında yaptığı geliştirmeler, yatırımlar ve satışlar konuşuldu. LC Waikiki E-Ticaret Müdürü Salih Yılmaz, global odaktaki yeni e-ticaret sitesi lcw.com web sitesini ilk kez Webrazzi E-ticaret 2018’de açıkladı. 

Webrazzi E-Ticaret 2018’de e-ticarette lojistiğin önemine de yer verildi. Hepsiburada‘nın teslimat girişimi HepsiExpress‘in Genel Müdürü Umut Aytekin; e-ticaret lojistiğinde depo yönetimi, dağıtım ve iadeler olmak üzere üç kritik alandan söz etti ve e-ticaretin klasik perakendeden farkını, B2B’den B2C’ye geçişi, doğru yetkinliklerin bağlı olduğu unsurları aktardı. 

Konferansta büyüyen e-ticaret sektörünün, Türkiye ekonomisine faydasını açıklayan e-ticaret platformu n11.com’un Strateji ve Planlamadan Sorumlu Yürütme Kurulu Üyesi Yu-Shik Kim, e-ticaret ekosisteminin nasıl büyütülebileceğini ve Türkiye’nin internet kullanıcısı, ödeme ve lojistik altyapısı gibi itici güçleriyle e-ticaret pazarında dikkat çektiği ve büyük bir potansiyel barındırdığını belirtti. 

EY Türkiye’nin Perakende Lideri Özge Gürsoy yaptığı konuşmada; perakendede yaşanan dijital dönüşüm üzerinde durdu. Dünyadaki örneklerin Türkiye’deki yansımasına değinen Gürsoy, dünyada dijital bir dönüşüm içinde olan perakendenin online ve offline dinamiklerini ele aldı. dijitalleşmenin perakendeyi etkilediğini ifade eden Özge Gürsoy, dijitalleşmenin perakendeyi de etkilediğini ifade etti. Gürsoy e-ticarette en hızlı büyüyen kategorinin yiyecek ve içecek olduğunu belirtti. 

Webrazzi E-Ticaret 2018‘e katılan BiSu kurucusu Ergin Üner, GazeteEkmekSüt kurucusu Sonay Berktaş ve Unilever E-Ticaret Müdürü Emre Yusufoğlu, FMCG sektörüne yönelik Webrazzi editörünün sorularını yanıtladı. BiSu‘nun kurucusu Ergin Üner, 2017 yılında 100 bin adet satılan ürünün bu yıl iki katına çıktığını ve cironun da bir buçuk yılda 8 katına yükseldiğini belirtti. GazeteEkmekSüt‘ün kurucusu Sonay Berktaş ise ürünlerin sabah yedi buçukta teslim edildiğini, yeni nesil toplu konut projelerinde kapıcı bulunmadığı için böyle bir platforma ihtiyaç duyulduğunu sözlerine ekledi. Unilever’den Emre Yusufoğlu ise 150’den fazla ülkede faaliyet göstermelerinin Unilever’in Türkiye’de önünü açtığını, en doğru e-ticaret için tüm departmanların bir arada çalışması gerektiğini belirtti. Fjord’un İş Tasarım Direktörü Selim Aykut’un yaptığı konuşmada küresel dünyada perakende ve e-ticaret konusunu ön plandaydı. Selim Aykut, teknolojinin 10 yıllık geçmişini örnek göstererek, teknoloji trendleri ve yeni ödeme yöntemlerini ele aldı. 

Aykut, konuşmasında yüz tanımanın ödeme yöntemlerine konumlanmasına değindi ve sektörde deneyim tasarımının önemine dikkat çekti. 

Türkiye İş Bankası, n11.com, hepsiexpress, CC Media, netmarble Turkey, Bloomberg Businessweek, Harvard Business Review, Netpoint Digital gibi kuruluşların sponsor olarak yer aldığı Webrazzi E-Ticaret konferansında katılımcılar, yeni girişimlerle tanışma fırsatı da yakalayarak networking imkanına da sahip oldu. 

Webrazzi E-Ticaret 2018’in ardından bu yılın Webrazzi konferanslarının programı şu şekilde: 

– Webrazzi Dijital 2018, 11 Nisan Çarşamba 
– Webrazzi Summit 2018, 17 Ekim Çarşamba 
– Webrazzi Developer 2018, 15 Kasım Perşembe 
– Webrazzi Fintech 2018, 12 Aralık Çarşamba 

2018 yılı boyunca gerçekleşecek tüm Webrazzi konferanslarına Webrazzi PASS ile katılabilir, indirimli fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi Pass’e; 1, 2 veya 3 adet satın alırsanız birim fiyatı 2.750 TL, 4 ve üzeri adetler içinse birim fiyatı 2.500 TL’den sahip olabilirsiniz.

Webrazzi E-Ticaret Konferansı 7 Mart Çarşamba günü gerçekleşecek

Türkiye ve Dünya’da e-ticaretin nabzının tutulacağı Webrazzi E-Ticaret 2018, 7 Mart Çarşamba Wyndham Grand İstanbul Levent otelde gerçekleşecek.

Gerek dünyada gerekse Türkiye’de e-ticaret hacmi her geçen gün artıyor. Perakendede son dört yılda yüzde 4,2’den yüzde 8,5 yükselme gösteren e-ticaret hacmi 1,6 trilyon dolara çıktı. Geçen bu süre içerisinde kullanıcı sayısı incelendiğinde Avrupa’da 96 milyon, Kuzey Amerika’da 45 milyon, Güney Amerika’da 129 milyon, Afrika’da 225 milyon e-ticaret kullanıcısının olduğu belirlendi. Asya ve Pasifik ise e-ticarette 773 milyon kullanıcıyla en fazla kullanıcı artışı yakalayan bölge oldu. Dünya genelindeki bu artış, Türkiye’ye de yansıdı ve ülkede e-ticaret hacmi, internet kullananların sayısının artmasıyla 30,8 milyar TL’ye yükseldi. Türkiye’de e-ticaret sektöründe yüzde 17,5 ile perakende, yüzde 10,1 ile seyahat, yüzde 3,2 ile bahis kategorileri sıralamada yer aldı. 

E-ticaret sektöründeki bu büyüme rakamlarının önem kazandığı bir dünyada, e-ticaretin nabzının tutulacağı Webrazzi E-Ticaret 2018, 7 Mart Çarşamba günü Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleşecek. Gün geçtikçe değer kazanan ve gelecek yıllarda değeri daha da artacak olan e-ticaret sektörü hakkında her şeyin konuşulacağı konferansta, alanlarında uzman konuşmacılar, katılımcıların merak ettiklerini, cevap bulmak istediklerini anlatacak 

İnternet ve teknoloji alanında Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri inceleyerek analiz eden teknoloji bloğu Webrazzi’nin düzenlediği Webrazzi E-Ticaret 2018’de; küresel dünyada perakende ve e-ticaret, perakendede yaşanan dijital dönüşüm, e-ticarette lojistiğin önemi, e-ticarette influencer etkisi gibi konuların yanında dünyanın yeni e-ticaret hedefi olan mutfağı konuşulacak. Tüm bunlara ek olarak katılımcılar, yeni girişimlerle tanışma fırsatı yakalayacak.

Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansı katılımcıları sektörün önemli şirketleriyle tanışma fırsatının yanında networking imkanına da sahip olacak. Webrazzi’nin 7 Mart Çarşamba günü düzenlenecek konferansında konuşmacı olarak yer alacak isimler şu şekilde: 

Barış Aşık – askfriendo, Burak Tunçbilek – Facebook, Cüneyt Erpolat – Alibaba.com, Dora “Stratera” Özsoy – Fenomen, Ece Altunmaral – Reflect, Emre Yusufoğlu – Unilever, Ergin Üner – Bisu, Fikret Toydemir – Exastax, Göksel Güren – Vitrinova, Güven Çelikkaya – CC Media, Hande Çilingir – Insider, İrem Çalhan – Fenomen, Kaan Çelikmen – Marks & Spencer/GAP/Banana Republic, Neşe Arın Kutuer – Logiwa, Özge Gürsoy – EY Türkiye, Salih Yılmaz – LC Waikiki, Selim Aykut – Fjord, Serkan Uğraş Kaygalak – İş Bankası, Sonay Berktaş – GazeteEkmekSüt, Umut Aytekin – Hepsiexspress, Yushik Kim – n11.com, Yusuf İbili – B2CDirect. 

Webrazzi E-Ticaret 2018’in sponsorları arasında Türkiye İş Bankası, n11.com, hepsiexpress, CC Media, netmarble Turkey, Bloomberg Businessweek, Harvard Business Review, Netpoint Digital gibi kuruluşlar yer alıyor. 

Her yıl düzenlenen Webrazzi konferansları bu yılki programı şu şekilde; 

– Webrazzi Dijital 2018, 11 Nisan Çarşamba 

– Webrazzi Summit 2018, 17 Ekim Çarşamba 

– Webrazzi Developer 2018, 15 Kasım Perşembe 

-Webrazzi Fintech 2018, 12 Aralık Çarşamba 

2018 yılı boyunca gerçekleşecek tüm Webrazzi konferanslarına Webrazzi PASS ile katılabilir, indirimli fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi Pass’e; 1, 2 veya 3 adet satın alırsanız birim fiyatı 2.750 TL, 4 ve üzeri adetler içinse birim fiyatı 2.500 TL’den sahip olabilirsiniz.

E-ticaret siteleri için bayram satışlarını artırma ipuçları

İşletmelere e-ticaret yazılımı ve alt yapısı sunan IdeaSoft’tan bayram döneminde e-ticaret satışlarını artırmaya yönelik ipuçları.

Bayramlar ve özel günler alışveriş potansiyelinin yükseldiği dönemler olması sebebiyle e-ticaret siteleri için büyük önem taşıyor. Özel günlerde ciroların diğer günlere göre katlanarak artması için bu dönemlere özel planlamalar yaparak e-ticaret sitenizin daha fazla kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Bayram sebebiyle oluşan bu alışveriş potansiyelini değerlendirmek isteyen e-ticaret işletmeleri hazırlıklarını yapmaya başladı. İşletmelere e-ticaret yazılımı ve alt yapısı sunan IdeaSoft’un özellikle e-ticarete yeni adım atan girişimciler ve kobiler için faydalı olacak bayram öncesi hazırlık ipuçları şu şekilde sıralanıyor;

1. Geçmiş dönemleri değerlendirin
Eğer geçtiğimiz yıllara ait satış verileriniz varsa bu bilgiler ışığında, bayram öncesinde e-ticaret sitenizin satışlarını artıracak uygulamalarda bulunabilirsiniz. Son birkaç yılın bayram dönemlerinde en çok hangi ürünlerin satıldığını incelemek, fiyat bilgilerini kontrol etmek, herhangi bir promosyon yaptıysanız bu promosyona ilişkin bilgileri değerlendirmek işinize yarayabilir.

Geçmiş yıllara ait bilgiler stok seviyesi belirlemek açısından da önem taşıyor. Örneğin geçtiğimiz yıl Ramazan Bayramı öncesi stokları tükenmiş bir ürünün stok seviyesini bu yıl için artırabilir, rağbet görmeyen ürünlerin sayısını azaltabilirsiniz.

2. Promosyon ve kampanyalar hazırlayın
Ürünlerinize ilişkin yapacağınız bayram kampanyaları satışlarınızı artırmak için etkili yöntemlerden biri. Belirlediğiniz ürünlere ilişkin indirim kampanyaları oluşturmak ve bu kampanyaları e-posta pazarlaması ya da sosyal medya paylaşımları yoluyla duyurmak faydalı olabilir.

3. Ürün ve kategori optimizasyonu yapın
Bayram öncesinde arama motorlarında sitenizin daha üst sıralarda yer alması için SEO (Arama motoru optimizasyonu) dostu ürünler belirlemeniz faydalı olabilir. İnternet kullanıcılarının bayram öncesinde en fazla satın almak isteyeceği ürünleri belirleyerek sitenizde bu ürünlere yer vermek sitenizin trafiğini artırmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca bayrama özel ürün kategorileri belirlemeniz de işinize yarayabilir. “Bayram hediyeleri” veya “bayram indirimleri” gibi kategoriler e-ticaret sitenize arama motorlarından gelen trafiği artırabilir.

4. Sosyal medya paylaşımları yapın
Bayram öncesinde sitenizde yaptığınız değişiklikleri uygun içeriklerle sosyal medyada paylaşmak etkili bir yol olabilir. Bayrama özel kampanyalar zaman sınırlaması içermesi sebebiyle potansiyel müşterileri etkileyebilir. Bu nedenle özellikle bayrama sayılı günler kala yapacağınız indirim ve özel kampanyaları sosyal medya yoluyla duyurmanız yararlı olabilir. Sosyal medyada bayrama özel paylaşacağınız farklı ve etkili görseller, videolar da takipçilerinizin ilgisini çekebilir.

Karne hediyesi alışverişi e-ticaret’i canlandırdı

Bu yıl okullar 13 Haziran’da tatile girecek. Çocuklarına karne hediyesi almak isteyen anne ve babalar internette alışveriş hacmine canlılık getirdi.

13 Haziran Cuma günü okullar tatile giriyor. Yoğun bir yılın yorgunluğunu atacak olan çocuklar 13 Haziran – 15 Eylül 2014 tarihleri arasında tatil yapacak.

Yaz tatili hediyesi arayışına giren anne ve babaların öncelikli tercihi e-ticaret siteleri oldu. Özellikle elektronik eşya, oyun konsolu, bisiklet gibi hediyeler için internette satın alma yöntemine giden veliler Haziran ayı e-ticaret hacminin artmasını sağladı.

Türkiye’de 4200’den fazla işletmeye sunduğu e-ticaret alt yapısı ile pazarda en fazla kullanılan ve bilinen paket e-ticaret çözümü olan IdeaSoft alt yapısını kullanan e-ticaret sitelerinin verilerine göre Haziran ayında yaz tatili yaklaştıkça alışveriş hacminin de arttığı görüldü.

IdaeSoft’un satış ve pazarlamadan sorumlu yönetici ortağı Fatih Çalışkan; “Günümüzde çalışan anne ve babaların boş vakti çok sınırlı. Bu sebeple özellikle çalışan kesim alışverişlerinin büyük bir kısmını internetten yapmayı tercih ediyor. Araştırma yapmak, karşılaştırmak, bütçenize uygun bir hediye seçmek internette çok kolay. Yaz tatili sebebiyle çocuğuna hediye almak isteyen anne ve babaların gerçekleştirdiği alışverişler Haziran ayı e-ticaret hacmini olumlu etkilemiş durumda.” diye konuştu.

IdeaSoft altyapısını kullanan e-ticaret sitelerininin Haziran ayı verileri, yaz tatili vesilesiyle çocuklarına hediye almak isteyenlerin internetten alışverişte canlılık yarattığını gösteriyor. 

IdeaSoft alt yapısı ile satış yapan e-ticaret siteleri arasında hediyelik eşya, giyim, hobi ürünleri, elektronik gibi 40’dan fazla sektörde faaliyet gösteren şirketler yer alıyor.

Oyuncak, elektronik eşya, bisiklet, kitap gibi ürünler çocuklara alınan hediyelerin başında yer alıyor.

E-ticaret siteleri için Facebook ipuçları

İşletmelere e-ticaret yazılımı ve alt yapısı sunan IdeaSoft, e-ticaret’e yönelik Facebook sayfası kullanım rehberini kurumsal bloğunda yayınladı.

Internet kullanıcılarının bir çoğu günün belirli bir saatini Facebook’da geçiriyor. Yeni müşterilere ulaşmak, mevcut müşterileriyle iletişim halinde olmak isteyen e-ticaret siteleri için Facebook’u etkin olarak kullanmak büyük önem taşıyor. Facebook sayfalarında takipçi sayısını artırmak ve takipçileri müşterilere dönüştürebilmek için takipçilerin dikkatini çekecek farklı yöntemler geliştirmek gerekiyor.

E-ticaret işletmelerinin Facebook’u etkin kullanabilmesi için 11 ipucu

1. İşin henüz başındayken ailenizden ve arkadaşlarınızdan sayfanızı beğenmelerini isteyin. 
2. Yarışmaları herkes sever. Yaratıcı yarışmalar düzenleyerek takipçilerinizin ilgisini çekin. 
3. E-ticaret sitenize ve sitenizin bloğunuza sosyal medya hesaplarınızı içeren bir sosyal paylaşım özelliği ekleyin. 
4. Facebook açılış sayfanıza koyacağınız dikkat çekici ve yaratıcı bir ‘karşılama videosu’ ile Facebook kullanıcılarının ilgisini çekin. 
5. Sayfanızı beğenenlerin sayısını artırmak amacıyla e-ticaret sitenizin konusuna uygun ücretsiz hediyeler sunun. 
6. Bloğunuzda her yeni bir yazı yayımladığınızda, Facebook sayfanızda da paylaşın. 
7. E-ticaret sitenizin müşterilerine gönderdiği e-posta ve e-bültenlerin imza alanında Facebook sayfanızın bağlantısına yer verin. 
8. Web siteniz ve blog sayfanızın en üstüne, “Facebook’ta bizi takip edin” şeklinde bir not ekleyin. 
9. Facebook’ta kaliteli ve ilgi çekici fotoğraflar paylaşmaya özen gösterin. 
10. Facebook sayfanızda her gün, e-ticaret sitenizin ilgi alanı veya sitenizin dikeyi ile ilgili, haber değeri veya bilgilendirici bir paylaşımda bulunun. 
11. Sayfanızı beğenmeleri karşılığında, Facebook kullanıcılarına ‘özel’ bir indirim uygulayın. 

E-ticarete adım atmak isteyen işletmeler için çözümler sunan IdeaSoft’un https://www.ideasoft.com.tr/blog adresinde yayınlanan bloğundan e-ticaret ile ilgili faydalı bilgilere ve ipuçlarına ulaşabilirsiniz.

E-ticaret paketi seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Türkiye’de 4200’den fazla işletmeye e-ticaret alt yapısı sunan IdeaSoft, e-ticaret paketi seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda bilgiler verdi.

Türkiye’de 4200’den fazla işletmeye sunduğu e-ticaret alt yapısı ile pazarda en fazla kullanılan ve bilinen paket e-ticaret çözümü olan IdeaSoft, e-ticaret’e yeni adım atacak girişimcilerin uygun e-ticaret paketi seçmeleri için dikkat etmeleri gereken konularda bilgiler verdi.

IdeaSoft, hedef kitle ve şirket ihtiyaçlarına uygun bir paket seçimi, e-ticaret sitesinin dolayısıyla işinizin başarılı olmasında önemli bir pay sahibi olduğuna dikkat çekiyor. IdeaSoft’un sunduğu e-ticaret paketlerinin özellikleri şu şekilde;

IdeaSoft Lite
Fazladan ücret ödemeden; sitenize sınırsız ürün ekleyebilme ve ürün, kategori, marka yönetimi konularında ihtiyacınız olan tüm profesyonel desteği alabilme olanağı sağlar. 

– Yıllık 250 GB trafik sunucu,
– Site adınızla 10 adet e-posta tanımlayabilme ve müşterilerinize toplu e-posta gönderebilme,
– 140’ın üzerinde ücretsiz ve hazır tema tasarımlarıyla, sitenizi istediğiniz görünüme kavuşturabilme,
– Ürün sayfalarınız dışında; dilediğiniz sayıda bilgilendirme sayfaları oluşturabilme,
– Sitenizin günlük, aylık, yıllık ziyaretçi ve ürün, marka, kategori bazlı satış raporlarını alabilme,
– Çalıştığınız kargo firmalarının fiyat tablolarını sisteme tanımlayarak, tüm ürünlerin kargo ücretlerini müşteriye gösterebilme,
– Banka havalesi veya kapıda ödemeyle satış,
– İsteyen müşterilerinizin sitenizi ve tüm ürünlerinizi, diledikleri sosyal platformlarda paylaşabilmesi imkanı.
   
IdeaSoft Pro
Lite paketine ek olarak aktif olabilen sanal POS ve oluşturulan bayi gruplarına farklı indirim oranları sunabilecek B2B altyapı özelliklerine sahip Pro paketin özellikleri şu şekilde; 

– Yıllık 500 GB trafik/sunucu,
– Site isminizle 20 adet e-posta,
– Tüm operatörlerden mobil ödemeyle ürün satışı,
– Kredi kartıyla satışlarınızda müşterilerinizin güvenliği için; tamamen sitenize özel SSL güvenlik sertifikası,
– Sitenizden yaptıkları alışverişlerde müşterilerinize puan ve istediğiniz tutarda indirim çekleri tanımlayabilme imkanı. 

IdeaSoft Entegre
Pro pakete ek olarak ürünlerinizi Facebook sayfanıza ücretsiz olarak aktarıp, oradan da satış yapabilir ve ürünlerinizin fiyat karşılaştırma sitelerinin arama motorlarına entegrasyonunu sağlayabilirsiniz. 

– Yıllık 600 GB trafik/sunucu,
– Site isminizle 20 adet e-posta,
– Arama yapan kullanıcıların, sanal mağazanıza daha rahat ulaşabilmesini sağlayan ve arama sonucunda sitenizi yıldız simgeleriyle vurgulayarak, daha cazip kılan SEO uygulaması,
– Tedarikçinizin sitenize tek tıklamayla toplu olarak ürünlerini aktarabilme entegrasyonları olanakları. 

IdeaSoft Enterprise
Entegre pakete ek olarak müşterilerinizin, sattığınız ürünleri karşılaştırabilmesine ve gelen siparişleri kontrol panelinizden tek tıklamayla çevrimiçi yazdırabilmenize olanak sağlar. 

– Yıllık 750 GB trafik/sunucu
– Site isminizle 30 adet e-posta
– Akıllı filtre ve ürün seçenekleri sayesinde; ürünlerinize renk ve beden seçenekleri tanımlayıp, her seçenek kombinasyonunun stoğunu ayrıca takip edebilme
– Müşterilerinizin siteniz için davetiyeler oluşturarak, çevrelerindeki insanlara ulaştırabilmesi gibi imkanlar sunuyor. 

IdeaSoft Platinium
Enterprise pakete ek olarak ‘mobil site’ olabilmenize ve sitenizde ‘çapraz promosyon kampanyaları’ tanımlayabilmenize olanak sağlar. 

– Yıllık 1000 GB trafik/sunucu,
– Site adınızla 40 adet e-posta,
– Stoklarınızı kolay ve hızlıca sanal mağazanıza aktararak, stok ve fiyat güncelleyebilme,
– Google’da en çok aranan sözcükleri; sitenizdeki ürünlerinize anahtar kelime olarak tanımlayabilme olanakları. 

Ücretsiz demo hesabı oluşturarabildiğiniz IdeaSoft’un e-ticaret paketlerini 20 Eylül 2014 tarihine kadar %40 indirim ve 2 ay ek lisans hediye fırsatıyla ship olabilirsiniz. IdeaSoft e-ticaret paketleri hakkında detaylı bilgiye www.ideasfot.com.tr adresinden ulaşılabilir.