Cimri.com yeni işbirlikleriyle büyüyor

BiP, Cimri.com’un üçüncü projesi. Kariyer.net ile yeni sektörel hedeflemeler, Alle Hamile ile çocuk bekleyen aileler, BiP ile de sosyal kullanıcılara ulaşım sağlıyor.

Daha fazla fayda sağlamak için kullanıcıların yaşamlarına göre hedeflemeler yapmak ve gündelik hayatın içinde yer almak isteyen Cimri.com, alternatif iletişim kanalları oluşturup, bu mecralara göre işleyişini şekillendiriyor. Grup şirketlerinden Kariyer.net’le yapılan işbirliği, Alle Hamile’yle gerçekleşen entegrasyonla birlikte BiP, Cimri.com’un üçüncü projesi. Kariyer.net ile yeni sektörel hedeflemeler, Alle Hamile ile çocuk bekleyen aileler, BiP ile de sosyal kullanıcılara ulaşım sağlıyor. 

Cimri.com Şimdi Turkcell BiP’de!
Artık Turkcell’in anlık mesajlaşma uygulaması olan BiP’i kullanarak da Cimri.com’a ulaşabilirsiniz. İlk yapmanız gereken BiP üzerinden Cimri.com kanalını takip etmek. Takip etmeye başladıktan sonra dilediğiniz zaman Cimri.com ile canlı konuşma başlatabilirsiniz. Canlı konuşma sayesinde araştırmak istediğiniz ürün çeşitlerini ve en ucuz fiyata nereden alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. 

Örneğin güneş gözlüğü almak istiyorsunuz; Cimri.com’a ‘’güneş gözlüğü’’ yazdığınız takdirde, en popüler güneş gözlükleri size mesaj olarak geliyor, dilediğinizi seçerek, ürünün en ucuz fiyat alternatiflerine bakabiliyor ve istediğiniz mağazadan alışveriş yapmak üzere o mağazanın sayfasına yönlenebiliyorsunuz. 

BiP uygulamasında açılan Cimri.com kanalı, takipçi sayısı olarak diğer sosyal mecralara göre çok daha hızlı bir oranla artarak, kısa sürede ciddi bir takipçi seviyesine ulaştı. Kanala abone olanlar ürün aramanın yanı sıra, günlük ve anlık fırsatlardan haberdar da olabilecek. Henüz yolun başında olan bu yeni projenin zaman içinde kullanıcı deneyimini ve kullanıcılardan gelen geri dönüşleri değerlendirerek geliştirilmesi bekleniyor. Cimri.com, BiP Kullanıcılarının da aradığı ürünü en kısa zamanda ve en avantajlı şekilde bulmasını sağlayarak ‘’tasarruf ettirir’’ politikasını sürdürmeyi hedefliyor. 

Cimri.com + Alle Hamile = Tutumlu Hamile 
Kullanıcıya fayda sağlayacak ve bebek bekleyen ailelere tasarruf ettirecek yeni bir uygulama özelliği de Cimri.com ile Alle Hamile iş ortaklığıyla devreye girdi. ALLE Hamile 1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde sadece iOS uygulamasıyla 45bin kayıtlı kullanıcıya ulaşıp, kullanıcılarına her ay 100binin üzerinde kişiye özel özelleştirilmiş e-posta göndermeye başladı. 25-34 yaş aralığındaki mobil anne adayı 390bin kadını aktif kullanıcısı yapmayı hedefleyen ALLE Hamile, yeni geliştirilen Tutumlu Hamile aracı ile ailelere hamilelik alışverişi, doğum öncesi ya da doğum sonrası yapacakları bebek alışverişi için avantaj sağlanıyor. ALLE Hamile uygulaması içinden ‘Tutumlu Hamile’ bölümüne giren kullanıcılar, Cimri.com’un anne ve bebek kategorisinde bulunan en avantajlı ürünlere ulaşabiliyor. Bunun yanı sıra, uygulama içine yerleştirilmiş filtre ve sıralama seçenekleri sayesinde, aranan ürünün, istenen fiyat aralığı ve özelliklere öncelik vererek listelenmesi seçeneği de mevcut. 

Kariyer.net ve Cimri.com
Kariyer.net ile yapılan işbirliğinde, çalışanların ve işverenlerin ilgilendikleri sektörlere göre fayda sağlayabilecek ürünler karşılarına çıkıyor. Cimri.com, yeni oluşturulan bu kanalla beraber hem hedef kitlenin ilgisini çekebilecek fırsatlar sunuyor hem de daha geniş bir kitleye ulaşarak, bilinirliğini arttırıyor. 

Günümüz bilişim ve teknoloji sektöründe tek bir mecraya bağlı kalmadan hareket edebilmek çok önemli. Firmaların iletişim ve satış kanalları çeşitlendikçe esneklikleri artıyor ve riskleri de aynı ölçüde azalıyor. İnternet özgür ve sınırsız bir alan. Sadece uluslararası tekellerin izin verdiği kadar var olmayı seçmek yerine, yerel firmaların iş ortaklıklarıyla beraber büyümesi ve alternatifler oluşturması tüm sektör için olumlu etkiler yaratacak.