Renault ve Dacia Marka Araçların Orijinal Oto Yedek Parça Çeşitleri Akbay Renault’da

Renault Laguna, Renault Megane, Renault Fluence, Renault Kango, Renault Clio, Renault Twingo, Renault Kadjar, Renault Captur gibi Renault marka araç modellerinin yedek parçaları Akbayrenault.com web sitesinden temin edilebiliyor. Akbay Renault web sitesindeki Renault yedek parça fiyatları aracın modeline göre değişiklik gösteriyor.

Araçlarda meydana gelen kaporta hasarları ve mekanik arızalar orijinal oto yedek parçaları ile sorunsuz bir şekilde giderilebiliyor. Böylece araç sahipleri trafikte sorunlar yaşamıyor, orijinal yedek parçalar sayesinde araçların estetiği de bozulmamış oluyor. 

Türkiye’nin her yerinden ithal ve yerli üretim Renault yedek parça siparişi verilebilen online yedek parça e-ticaret sitesi Akbayrenault.com’dan, Renault grubu markası olan Dacia marka araçların da yedek parçalar temin edilebiliyor. Sis far kapağı, stop lambası, ön tampon gibi Renault orijinal yedek parça çeşitlerinin yanı sıra araç bakımı için gerekli yağ seti, hava filtresi, yakıt filtresi, polen filtresi gibi yedek parça çeşitlerinin de satın alınabildiği Akbayrenault.com web sitesinde araçların ihtiyacı yolda kalmadan karşılanabiliyor. 

Renault Laguna, Renault Megane, Renault Fluence, Renault Kango, Renault Clio, Renault Twingo, Renault Kadjar, Renault Captur gibi Renault marka araç modellerinin yedek parçaları Akbayrenault.com web sitesinden temin edilebiliyor. Akbay Renault web sitesindeki Renault yedek parça fiyatları aracın modeline göre değişiklik gösteriyor. 

Dacia marka araç sahipleri de araç modeli ne olursa olsun en uygun orijinal yedek parça çeşitlerini de Akbay Renault’dan sipariş verip, kapıda teslim alabiliyor. Dacia Pick-up, Dacia Solenza, Dacia Logan, Dacia Sandero, Dacia Dokker, Dacia Duster 4×2, Dacia Duster, Dacia Lodgy, Dacia Logan Pick-up gibi Dacia orijinal yedek parça ürünü hızlı teslimat fırsatıyla adrese kadar gönderiliyor. 

Akbayrenault.com web sitesinden satın alınan tüm Renault ve Dacia yedek parça ürünleri sıfır ve müşteri adına faturalı olarak gönderiliyor. Ziyaretçiler, web sitede buldukları yedek parçanın araçları ile uyumu olmadığını düşündüklerinde Akbay Renault ile iletişime geçerek, teknik destek alabiliyor. Müşteri memnuniyetini önemseyen Akbay Renault, yanlış ve istek dışı ürün gönderilmesi durumunda yedek parçanın iadesini de sağlayabiliyor. 

Yağ bakım setleri, Renault oto yedek parça ve Dacia yedek parça çeşitleri için hemen Akbayrenault.com web sitesini ziyaret edin, Akbay Renault web sitesinden tampon ızgarası, elf yağ bakım seti, kaporta ürünleri ve aracınızın ihtiyacı olan tüm yedek parça ürünlerini uygun fiyatlarla satın alın.

IdeaSoft, bayilerine otomobil hediye ediyor

IdeaSoft, yıl sonuna kadar 50 ve üzeri e-ticaret paketi satışı gerçekleştirecek olan bayilerine Renault Clio hediye edecek.

Türkiye’de 4200’den fazla işletmeye sunduğu e-ticaret alt yapısı ile pazarda en fazla kullanılan ve bilinen paket e-ticaret çözümü olan IdeaSoft, bayilerine özel bir kampanya hazırladı. 

Kampanya kapsamında 50 ve üzeri paket satışı gerçekleştirecek olan IdeaSoft bayileri Renault Clio marka bir otomobil kazanacak. Otomobil hediyesinin yanı sıra, 20 paket satışı yapanlar motosiklet, 15 adet paket satışı yapanlar iPhone 6, 10 adet paket satışı yapanlar ise iPad Air kazanacak. 

IdeaSoft Satış ve Pazarlama’dan sorumlu yönetici ortağı Fatih Çalışkan kampanya ile ilgili şunları söylüyor; “Yıl sonu yaklaşırken bayilerimize farklı bir heyecan oluşturmak amacıyla bir kampanya hazırladık. Kampanya hedeflerini gerçekleştiren her bayi hediyelerimizi kazanabilecek. IdeaSoft olarak Türkiye’nin hemen her bölgesinde bayimiz bulunmakta. Muhasebe yazılımı firmaları, farklı amaçlara yönelik yazılım üreten firmalar, web tasarım firmaları ve ajanslar başta olmak üzere bilişim sektöründe faaliyet gösteren her türlü firma yetkili satıcımız olabiliyor. 

Halen 500’den fazla yetkili satıcısı olan IdeaSoft, bu sayıyı 1.000’in üzerine çıkarmayı hedefliyor. IdeaSoft’un yetkili satıcıları arasında yer almak isteyen şirketler http://www.eticaret.com/e-ticaret.bayi.basvurusu.html adresinden başvuru yapabilir.