WebzMind KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nde KOBİ’lerle buluşuyor

Uluslararası E-ticaret Ajansı WebzMind, e-ticaret ekosistemine ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nde 1000 TL değerinde SEO analizi hediye edecek.

Türkiye’de her geçen gün büyüyen e-ticaret ekosistemine ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen KOBİ E-ticaret Zirvesi, bu yıl InterContinental İstanbul Hotel’de gerçekleşecek. IdeaSoft Yazılı ve Google işbirliğinde düzenlenecek olan KOBİ E-ticaret Zirvesi, 20 Kasım Salı günü, kobileri ve dijital sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek. Uluslararası e-ticaret ajansı WebzMind, etkinlikte e-ticaret sitesi sahiplerine ücretsiz SEO analizi fırsatı sunacak. 

2017 yılında 500’e yakın KOBİ’yi bir araya getiren KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nde dijital sektörün önde gelen isimleri konuşmacı olarak yer alacak. Etkinlikte, e-ticarette lojistiğin önemi, Türkiye’de mobil e-ticaret, sosyal medyadan satıs¸ yapmak ve e-ticarette e-fatura kolaylıkları gibi konu başlıkları masaya yatırılacak. KOBİ E-Ticaret Zirvesi geçen yıl olduğu gibi bu yıl da e-ticarete ve KOBİ’lerin dijitalleşmesine ilgi duyanları ağırlayacak. 

KOBİ E-ticaret Zirvesi’nin katılımcıları; müşterilerine anahtar teslimi e-ticaret sitesi kurulumu, SEO danışmanlığı, blog ve içerik hazırlama, sosyal medya yönetimi ve Google Adwords hizmetleri sunan uluslararası e-ticaret ajansı WebzMind ile tanışma fırsatı bulacak. IdeaSoft’un çözüm ortağı WebzMind’ın hizmetleri ile tanışmak isteyenler, etkinlik alanındaki standına uğrayıp bir tanışma formu doldurduktan sonra 1000 TL değerindeki ücretsiz SEO analizini yaptırma fırsatı bulacak. 

KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nin konuşmacıları arasında yer alan isimlerden bazıları şu şekilde: 
Geveze (Jozi Zalma) 
Seyhun Özkara – IdeaSoft 
Şebnem Erzan – Google Türkiye 
Serkan Yazıcıoğlu – BKM Express 
Barbaros Özbugutu – iyzico 
Emre Güzer – PayU Türkiye 
Melike Kara – Turkcell 
Eray Şentürk – IdeaSoft 
Salih Yılmaz – LC Waikiki 
Işık Kırgız – Yesilanne.com 
Emre Ekmekçi – Hepsiburada 
Örpen Koçak – n11.com 
Oğuzhan Aygören – Boğaziçi Üniversitesi 
Akın Şakar – UPS Türkiye 
Seçkin Tokgöz – Google 
Koray Bahar – Foriba 
Zeynep Zeze – Zynpzeze.com 
Simla Canpolat – Theklishe.com 
Cansu Dengey – Influencer 

KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nin sponsorları arasında Google, Ideasoft; destekçileri arasında ise Beykent Üniversitesi, BKM (Bankalararası Kart Merkezi), Foriba, Hepsiburada, n11.com, iyzico, Paycell, Ups, PayU, E-ticaret Çağı, CreatorDen, KAGİDER gibi kuruluşlar yer alıyor. KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nin destekçileri arasında dijital PR ve SEO konusunda uzman Webzmind da yer alıyor.

KOBİ E-Ticaret Zirvesi 20 Kasım Salı günü gerçekleşecek

IdeaSoft ve Google işbirliği ile düzenlenecek olan KOBİ E-Ticaret Zirvesi 20 Kasım Salı günü InterContinental İstanbul Hotel’de gerçekleşecek.

“E-Ticaret ile Türkiye Büyüyor” sloganıyla yola çıkan, Türkiye’deki e-ticaret ekosistemine ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen KOBİ E-ticaret Zirvesi, 20 Kasım 2018 Salı günü InterContinental İstanbul Hotel’de gerçekleşecek. IdeaSoft Yazılım ve Google işbirliğinde düzenlenecek olan KOBİ E-ticaret Zirvesi, kobiler ve dijital sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek. E-ticarette lojistiğin önemi, Türkiye’de mobil e-ticaret, e-ticarette e-fatura kolaylıkları ve sosyal medyadan satıs¸ yapmak gibi konu başlıkları ele alınacak. 

Ana sponsor olarak Google Türkiye’nin desteğini aldıklarını söyleyen IdeaSoft CEO’su Seyhun Özkara; “KOBİ’lerin dijitalleşmesine katkı sağlamanın bir görevleri olduğunu vurgulayarak sözlerine şöyle devam etti; “Sektöre öncülük ettiğiniz zaman sektörü geliştirmeyi de bir amaç haline getiriyorsunuz. Geçen yıl bu amaçla yola çıkarak ilkini düzenlediğimiz ve 500’e yakın KOBİ’yi bir araya getirdiğimiz Kobi E-ticaret Zirvesi’nin bu yıl ikincisini gerçekleştiriyoruz. Türkiye’de her geçen gün büyüyen e-Ticaret ekosisteminde ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla KOBİ’leri bir araya getiriyoruz. Dolu bir programla KOBİ’lerin dijitalleşme sürecinde ihtiyaç duyacakları konu ve konuşmacıları buluşturduk. Zirvenin en önemli özelliklerinden biri de öğretici olması. Katılımın ücretsiz olduğu zirvemize e-Ticarete ilgi duyan bütün KOBİ’leri bekliyoruz”. 

KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nin konuşmacıları bu yıl şu şekilde olacak: 

– Geveze (Jozi Zalma) 
– Seyhun Özkara – IdeaSoft 
– Şebnem Erzan – Google Türkiye 
– Serkan Yazıcıoğlu – BKM Express 
– Emre Güzer – PayU Türkiye 
– Barbaros Özbugutu – iyzico 
– Oğuzhan Aygören – Boğaziçi Üniversitesi 
– Gökhan Özalan – Paycell / Turkcell Ödeme Hizmetleri A.Ş 
– Örpen Koçak – n11.com 
– Koray Bahar – Foriba 
– Eray Şentürk – IdeaSoft 
– Salih Yılmaz – LC Waikiki 
– Işık Kırgız – Yesilanne.com 
– Emre Ekmekçi – Hepsiburada 
– Cansu Dengey – Influencer 
– Akın Şakar – UPS Türkiye 
– Seçkin Tokgöz – Google 
– Zeynep Zeze – Zynpzeze.com 
– Simla Canpolat – Theklishe.com 
– Nedim Eskinazi – Nefisgurme.com 

KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nin sponsorları arasında Google, Ideasoft; destekçileri arasında ise BKM (Bankalararası Kart Merkezi),  Beykent Üniversitesi, Hepsiburada, n11.com, iyzico, Foriba, PayU, Paycell, Ups, WebzMind, E-ticaret Çağı, CreatorDen, KAGİDER gibi kuruluşlar yer alıyor. 

KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nde yerinizi ayırtmak ve etkinlik programını incelemek için www.kobieticaretzirvesi.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

WebzMind, Webrazzi Connect: London Konferansına destek veriyor

E-ticaret siteleri için ajans hizmetleri sunan uluslararası e-ticaret ajansı WebzMind, girişimcileri Avrupa’daki potansiyel müşteri, yatırımcı ve çözüm ortakları ile buluşturacak olan Webrazzi Connect: London konferansının sponsorları arasında yer alıyor. 

Türkiye’de ve İngiltere’de e-ticaret yapan şirketlere web sitesi platformu yönetimi, e-ticaret danışmanlığı, Amazon optimizasyonu konularında hizmet veren uluslararası e-ticaret ajansı WebzMind, 31 Mayıs Perşembe günü Londra’da şehrin en gözde mekanlarından biri olan 8 Northumberland‘de düzenlenecek Webrazzi Connect: London konferansının sponsorları arasında yer alıyor. 

Türkiye’den yurt dışına açılmayı hedefleyen girişimleri Avrupa’daki potansiyel müşteri, yatırımcı ve çözüm ortakları ile buluşturacak olan Webrazzi Connect: London konferansı, yurt içi ve yurt dışı pazarları arasındaki köprüyü kurmayı ve iş birlikteliklerine platform sağlamayı hedefliyor. 

E-ticaret sitelerinin işlerini büyütmesi ve satışlarını artırması için site kurulumu aşamasında ihtiyaç duyulan her konuda hizmetler sunan WebzMind, Londra ekibi ile uluslararası arenada edindiği bilgi ve tecrübeyi aktarmak üzere Webrazzi Connect:London çatısı altında girişimcilerle buluşacak. 

Webrazzi’nin düzenlediği tüm etkinliklere destek veren WebzMind ajans başkanı Aslı Özyağmur Buyurgan yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri inceleyerek analiz eden Türkiye’nin lider teknoloji bloğu Webrazzi Londra’da düzenleyeceği bu ilk etkinlik ile dünyaya açılıyor. Başta Arda Kutsal olmak üzere tüm ekibine çıktıkları bu yolda başarılar diliyor, WebzMind ile yaptıkları iş birliktelikleri için teşekkür ediyoruz.” 

Müşterilerinin işlerini büyütmesi ve satışlarını artırması için site kurulumu aşamasında ihtiyaç duyulan site tasarımı, kategori yapısının belirlenmesi, site ve ürün yönetimi, site içeriklerinin hazırlanması, dijital pr, reklam ve SEO konularında hizmetleri ile Ideasoft, Shopify, Amazon, Ebay, ETSY gibi farklı e-ticaret platformları ve pazar yerlerinde tecrübeli bir e-ticaret ajansı olan WebzMind Londra ofisinde; İngiltere’de e-ticaret yapan şirketlere web sitesi platformu yönetimi, e-ticaret danışmanlığı, Amazon optimizasyonu konularında hizmetler veriyor. WebzMind aynı zamanda e-ticaret sitesi ile ürünlerini yurt dışına satmak isteyen girişimcilere e-ihracat danışmanlık ve ajans hizmetleri de sunuyor. 

WebzMind’ın e-ticaret ve e-ihracat çözümleri hakkında bilgi almak için https://webzmind.com/tr/  web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

WebzMind ile Content Marketing, Dijital PR ve SEO Çalışmalarını Birlikte Yapın

WebzMind; Content Marketing, Dijital PR ve SEO çalışmalarının bir arada yapılabileceği sponsorlu içerik yayını hizmeti sunmaya başladı.

WebzMind; şirketler tarafından marka hedeflerine uygun bir şekilde hazırlanan video, metin ve resim içeriklerini her gün milyonlarca kişinin ziyaret ettiği popüler yayıncılarda, bloglar ve sosyal medya hesaplarında sponsorlu içerik yayını yaparak hedef kitlelerine ulaştırıyor. 

Dijital PR, içerik pazarlama (content marketing) ve SEOçalışmalarının birlikte yapılabileceği hizmetler sunan WebzMind’ın en önemli avantajlarından bir tanesi de her sitede farklı içeriklerin kullanılabiliyor olması. Reklamverenler duyurusunu yapmak istedikleri kampanyaları farklı sitelerde farklı içeriklerde yayınlayabiliyor. Bu sayede arama motoru optimizasyonu kriterlerine uygun çalışmalar da yapılabiliyor. 

Reklamverenlere 3.000’den fazla blog ve haber sitesiı ile çalışabilme olanağı sunan WebzMind’ın Network’ünde yer alan yayıncı sayısı her geçen gün artıyor. 

WebzMind kurucu ortağı Murat Buyurgan hizmetleri hakkında şunları söylüyor; “Markalarının internet reklamlarını kullanarak internet kullanıcısının dikkatini çekmesi her geçen gün zorlaşıyor. Sosyal medyada paylaşılan marka içerikleri basit mesajlar verdiğinde etkili olamıyor. Internet kullanıcılarının ilgisini çekmek için içerik pazarlaması çok daha doğru bir yöntem haline geldi. Bunun için ise kaliteli bir içeriğe, bu içeriğin yayınlanacağı doğru sitelere ihtiyaç var. WebzMind markaların ihtiyaç duyduğu doğru siteleri bir araya getiriyor. SEO internetin her döneminde markalar için önem taşıyordu, hala da taşıyor. WebzMind olarak çalışma yapacağımız siteleri seçerken en çok dikkat ettiğimiz kriterlerden biri de SEO kriterlerine uygun siteler olmaları. WebzMind ile çalışan markalar bu üçlünün yani; dijital PR, içerik pazarlaması ve SEO’nun birlikte kullanılarak yaptıkları kampanyalardan oldukça başarılı sonuçlar elde ediyorlar.” 

WebzMind ile çalışan markalar Dijital PR, içerik pazarlaması (Content Marketing) ve SEO hizmetlerini birarada alabiliyorlar. 3 yılı aşkın süredir faaliyette olan WebzMind’ın iş ortakları arasında dijital ajanslar, PR ajansları ve medya planlama ajansları da bulunuyor. 

WebzMind’ın sunduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için https://webzmind.com/tradresini ziyaret edebilirsiniz.