Media Markt’ın randevulu teslimat hizmeti

Geniş ürün yelpazesine ferah bir ortam içinde ulaşabileceğiniz fiziksel mağazaların yanı sıra online alışveriş ayrıcalıkları da Media Markt fırsatları ile sizlere sunulmaktadır.

16 ülkede yüzlerce mağazası ve binlerce çalışanı ile hizmet veren Media Markt, dünyaca ünlü markaları, Alman uzmanlığı ve cazip fiyat imkânları ile temsil etmektedir. Hem satış öncesi hem de satış sonrası süreçte müşteri öncelikli bir politika izleyen Media Markt, 50 yıllık birikimi ve profesyonel hizmet anlayışı sayesinde günümüzde de elektronik perakende sektörünün lider firmaları arasında bulunmaktadır. Media Markt, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin büyük şehirlerinde toplam 48 mağaza ile hizmet vermektedir. Geniş ürün yelpazesine ferah bir ortam içinde ulaşabileceğiniz fiziksel mağazaların yanı sıra online alışveriş ayrıcalıkları da Media Markt fırsatları ile sizlere sunulmaktadır. Çağın gereksinimlerine hızlı bir şekilde adapte olan Media Markt, şu günlerde perakende sektöründeki önemli ilklere imza atmanın gururunu da yaşamaktadır. Sektördeki en yenilikçi hizmetler arasında yer alan “Randevulu Teslimat“, randevu sistemi ile hızlı teslimat gerçekleştirilebilmesini sağlamaktadır. 

Randevulu Teslimat Hizmeti Nedir?
Randevulu teslimat hizmeti; Bursa, Eskişehir ve Mersin İllerinde ve bu illerin belli ilçelerinde saat 00:00’a kadar verilmiş olan belirli siparişlerin, hemen sonraki gün 15:00 ile 19:00 saatleri arasında teslimatının yapılması anlamına gelmektedir. Eskişehir’de Odunpazarı ve Tepebaşı; Bursa’da Mudanya, Yıldırım, Nilüfer, Osmangazi, Kestel ve Gürsu; Mersin’de Mezitli, Yenişehir, Toroslar ve Akdeniz ilçelerinde hızlı sipariş işlemleri gerçekleştirilmektedir. 

Hangi Ürünler Randevulu Sipariş ile Satın Alınabilir?
Randevulu teslimat sipariş hizmeti; buzdolabı, derin dondurucu, bulaşık makinesi, fırın ve çamaşır makinesi gibi tüm büyük beyaz eşyaları ve tüm televizyon modelleri için geçerlidir. 

Randevulu Teslimat Süreci Nasıl İşler?
Pazar günü dışındaki her gün saat 00:00’a kadar hızlı teslimat hizmetinden yararlanabilmek mümkündür. Verilen siparişler sadece 15:00 ile 19:00 saatleri arasında teslim edilmek üzere yola çıkarılır. Teslimat ücreti, satın almış olduğunuz ürünün boyutlarına ve ağırlığına göre farklılık gösterebilir. Media Markt anlaşmalı mağazalarından Jet teslimat şeklinde gönderilen ürünler, Horoz Lojistik aracılığı ile ev ya da iş yeri adresinize ulaştırılır. Ürünü iade etmek istediğinizde de Horoz Lojistik depo adresi üzerinden göndereyim yapılır. Teslimat adresinde bulunmadığınız durumlarda ise vermiş olduğunuz sipariş iptal edilir ve ürün tekrar ana mağazaya gönderilir.

EAE Elektrik “Kaliteli Üretim’’ anlayışını sürekli olarak yeniliyor

1973 yılında kurulan EAE Elektrik, Türkiye’de geniş bir bayi ve yetkili satıcı sayısına sahip başarılı bir şirket olarak faaliyet gösteriyor. Kurulduğu ilk günden bu yana hızla büyüyen EAE Şirketler Grubu bünyesinde yer alan şirket, EAE fabrikalarında son teknoloji ekipmanlarıyla yurt içi ve yurt dışı piyasaları için ‘’Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri’’,‘’Kablo Taşıma Sistemleri’’,”Trolley Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri” , “İç Tesisat Çözümleri” ve ”Askı Sistemleri” üretimi gerçekleştiriyor. Üretimlerini 6 adet fabrikasında sürdüren firmanın ürünlerinin kullanım alanları arasında; sanayi tesisleri, tekstil sektörü, iş merkezleri, otomotiv sektörü, alışveriş merkezleri, yüksek katlı binalar, fabrikalar ve ofisler yer alıyor.

İlkeleri arasında müşteri odaklı olmaya öncelik veren firma, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla satış öncesi ve sonrası tüm aşamalarda müşterilerine destek veriyor. Proje kapsamındaki busbar uygulama projelerinin son halini almasına yardımcı oluyor. Sağladığı bu hizmetler sayesinde ürünlerine ilişkin ihtisas bilgilerini ve uygulama deneyimini müşterilerinin projelerine yansıtıyor. 

Müşteri ihtiyaçlarını ortaya koymak ve karşılamak için bir şirketin en iyiyi sunma hedefinde olması, başarılı olmasını etkileyen önemli faktörlerden birisi. Müşteri memnuniyeti açısından ürün teslim sürelerinin kısa olmasına önem veren EAE, montaj sırasında verdiği süpervizyon hizmetiyle de dikkat çekiyor. Hem modern üretim teknolojisinin hem de Türkiye de konumlanmış olmasının avantajlarını müşterilerine siparişlerini en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmasıyla yansıtan firma teslim sürelerinde oldukça hızlı. 

Kaliteli üretim anlayışını sürekli olarak yenilemekte ve geliştirmekte olan şirketin kurmuş olduğu müşteri odaklı ‘’Kalite Yönetim Sistemi’nin temel prensipleri arasında; ürün kalitesinin zamanın gereklerine göre sürekli yükseltilerek müşteri memnuniyetinin maksimum düzeyde sağlanması, çalışanlarının sürekli eğitilerek niteliklerinin arttırılması, tedarikçilerinin kalite düzeylerinin yükseltilmesi, kaynak ihtiyaçlarının tespit edilerek optimum kullanımının sağlanması yer alıyor. 

Çevreyi korumaya da önem veren ve çevre şartlarının iyileştirilmesini öncelikli görevi olarak gören EAE; busbar enerji dağıtım sistemleri, aydınlatma busbar sistemleri, döşeme altı kanal sistemleri, trolley busbar sistemleri, iç tesisat çözümleri, kablo kanalları ve askı sistemleri alanlarında faaliyet gösteriyor.