OSO Mimarlık web sitesi yenilendi

OSO Mimarlık Tasarım’ın yenilenen web sitesi www.osomimarlik.com yayında.

10 yılı aşkın bir süredir, mimarlık, iç mimarlık ve uygulama hizmetleri alanında faaliyet gösteren ve özellikle ofis tasarımları konusunda uzmanlaşmış OSO Mimarlık Tasarım’ın yenilenen web sitesi www.osomimarlik.com yayında. 

Mimarlık, iç mimarlık ve inşaat mühendisliği gibi birbiri ile oldukça ilişkili 3 farklı disiplini bir araya getiren OSO Mimarlık Tasarım, gerek yurt içi, gerekse de yurt dışında farklı büyüklük ve çeşitlilikte projeler gerçekleştirmektedir. Özellikle iç mekan tasarımı ve ofis projelerinde uzmanlaşmış olan OSO Mimarlık Tasarım, Ebay Türkiye Ofisi, Gitti Gidiyor Ofisi, Lego Türkiye Ofisi, D&R Genel Müdürlük Ofisi, Ebebek Genel Merkez Ofisi, Gürallar Genel Müdürlük Ofisi, Tatil.com Genel Müdürlük Ofisi, Bilişim Vadisi Ofisi, Avansas Genel Müdürlük Ofisi, Lav Genel Merkez Ofisi gibi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarının ofislerini tasarlamıştır. 

OSO Mimarlık olarak tasarladığımız projelerin hayata geçirilmesi konusunda, 10 yılı aşkın bir tecrübe ile disiplinler arası bir uyum ve işbirliği içerisinde şantiye ve uygulama hizmetleri sürecini yürütmekteyiz. Hedefimiz, yalnızca yaratıcı ve özgün bir mimari değer oluşturmak değil; aynı zamanda işverenin yatırım ekonomisinin, tasarımın getirdiği katma değer ile optimizasyonunun sağlamaktır. 

En modern ve yaratıcı projelerimizi incelemek, firmamızla ilgili detaylı bilgi almak için yenilenen web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.