Türkiye’nin ilk ve tek online catering sitesi Misafirliq.com

Catering firması Misafirliq, bireysel ve kurumsal yemek davetleri için kaliteli, taze ve birinci sınıf lezzetleri ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor. Kullanıcılar Misafirliq.com web sitesinden hazır menülerden seçim yapabiliyor ya da kendi menülerini oluşturarak, hızlı bir şekilde online sipariş verebiliyor.

Catering firmaları özellikle şirket organizasyonları, davetler, doğum günü, baby shower ve nişan gibi organizasyonlarda, kişilere ve kurumlara pratik çözümler sunuyor. Hazır menü seçeneklerinden masa düzeni için gerekli dekoratif ürünlere kadar her detayı düşünen catering firması Misafirliq; kaliteli, taze ve birinci sınıf lezzetleri, ulaşılabilir fiyatlarla yemek davetlerine taşıyor. 

Türkiye’nin ilk ve tek online catering sitesi Misafirliq.com’dan bireysel ve kurumsal davetler için özel olarak hazırlanmış yemek menülerinden seçilebiliyor, davet menüsünü kendi oluşturmak isteyen kişiler ise “kendi menünü oluştur” seçeneği ile başlangıçlardan tatlı çeşitlerine kadar davet menüleri oluşturabiliyor. 

Misafirliq.com’da Neler Var?
Misafirliq.com, yemek davetleri için özenle hazırlanmış lezzetli yiyecekler sunuyor. Kullanıcılar ister sadece yemek siparişi verebiliyor, ister organizasyon için gerekli servis ve yemek tabağından dekoratif ürünlere kadar her şeyi sipariş verebiliyor. Catering firması Misafirliq, yemek çeşitliliğinden dekoratif ürünlere kadar yemekli davetlerin ihtiyacı olan her detaya tek çatı altında yer veriyor. Online catering sitesi Misafirliq.com’da açık büfe menüleri, sofra menüleri, davet yemek menüleri, davet yemek paketleri gibi yemek menülerinin yanı sıra başlangıçlar, zeytinyağlılar, salatalar, ara sıcaklar, ana yemekler, mezeler, atıştırmalıklar, i·çecekler, şekersiz unsuz tatlar, tatlılar ve çorbalar ile yemek davetlerine özel menüler de oluşturulabiliyor. 

Kullanışlı ve şık yemek takımları, her türlü yemek daveti ve masa düzeni ile uyumlu dekoratif ürünler, masa süslemesinde önemli bir yere sahip olan sofra çiçekleri, nişan, doğum günü, baby shower gibi etkinlikler için tak, çiçekli harf, karşılama panosu seçenekleri de sunan catering firması Misafirliq’te yemek davetleri için garson hizmeti ve mangal şefi hizmeti de bulunuyor. 

Misafirliq catering hizmetleri; bireysel ve kurumsal davetler için özel olarak hazırlanmış yemek menüleri sunuyor. Misafirliq.com web sitesinden hemen menünüzü seçebilir ya da kendi menünüzü oluşturup, hızlı bir şekilde online catering siparişinizi verebilirsiniz.

Toptan gıda alışverişi yapmanın avantajları

Online toptan gıda marketi Gidasehri.com web sitesinden et ürünleri, sıvı yağ çeşitleri, baharat ve bakliyat çeşitleri, dondurulmuş gıda ürünleri, dondurulmuş pastalar, Ramazan paketleri, salça ve soslar, süt ürünlerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Toptan gıda alışverişlerinin promosyonlardan ve indirimlerden faydalanmak, büyük gramajlı ürünleri kapıda teslim almak, dondurulmuş gıda ürünlerini soğuk zincir kırılmadan sağlıklı bir şekilde satın almak ve en önemlisi uygun fiyatlı olmak gibi avantajları vardır. Özellikle okul kantini, cafe, restoran, otel, büfe gibi gıda tüketiminin yoğun olduğu işletmeler için hem ekonomik olan hem de zaman bakımından tasarruf sağlayan toptan gıda alışverişleri e-ticaret sitelerinden yapıldığında ise kapıda ödeme ve adreste teslim alma gibi kolaylıklar sunmaktadır. 

Toptan gıda alışverişi ile şeker, bakliyat, un, sıvıyağ, baharat gibi uzun raf ömrü olan ürünler büyük gramajlar halinde alındığında daha uygun fiyatlı olmaktadır. İşte bunun gibi kullanıcılarına çeşitli olanaklar sunan online toptan gıda marketlerinin tercih edilmesinin birçok sebebi vardır. Örneğin; peynir ve tereyağı gibi süt ürünlerini büyük gramajlarla satın almak istediğinizde teneke ve vakumlu ambalajları tercih edebilir, bu hassas ürünleri uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca süt ürünleri, et kavurma, salam, sosis gibi et ürünleri ve dondurulmuş patates çeşitlerini soğuk zincir kırılmadan adresinizde teslim alabilirsiniz. Böylece dondurulmuş ürünlerin ve soğuk dolap ürünlerinin çözülme ve bozulma riskini ortadan kaldırmış olursunuz. Online toptan gıda alışverişlerinde; 

– Salça ve sos gibi ürünler büyük gramajlı olduğunda daha uygun fiyatlıdır ve bu ürünler uzun süre muhafaza edilebilmektedir. 
– Baharat çeşitleri serin ve kuru bir ortamda uzun süre saklanabilmektedir. Bu ürünleri toptan aldığınızda aynı saklama ortamında hem uzun süre saklayabilir hem de bütçenizde tasarruf yapabilirsiniz. 
– E-ticaret siteleri ile ihtiyacınız olan tüm ürünleri karşınızda görebilir, böylece eksiksiz bir toptan gıda alışverişi yapabilirsiniz. Oysa fiziki mağazada eksiklerinizi göremeyebilir ve alışverişten eksiklerle dönebilirsiniz. 
– E-ticaret sitelerinde ürün içeriği ve üretici firma detaylarını inceleyebilirsiniz. Böylece ihtiyaç duyduğunuz en doğru ürünü satın alabilirsiniz. 

Online toptan gıda marketi Gidasehri.com web sitesinden et ürünleri, sıvı yağ çeşitleri, baharat ve bakliyat çeşitleri, dondurulmuş gıda ürünleri, dondurulmuş pastalar, Ramazan paketleri, salça ve soslar, süt ürünlerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kaliteli güvenilir gıda ve ürün hizmeti anlayışına değer katan online toptan gıda marketi Gidasehri.com web sitesinden kapıda ödeme kolaylığı ile alışverişinizi hızlı bir şekilde yapmak için hemen Gıda Şehri web sitesini ziyaret edin.