WebzMind KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nde KOBİ’lerle buluşuyor

Uluslararası E-ticaret Ajansı WebzMind, e-ticaret ekosistemine ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nde 1000 TL değerinde SEO analizi hediye edecek.

Türkiye’de her geçen gün büyüyen e-ticaret ekosistemine ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen KOBİ E-ticaret Zirvesi, bu yıl InterContinental İstanbul Hotel’de gerçekleşecek. IdeaSoft Yazılı ve Google işbirliğinde düzenlenecek olan KOBİ E-ticaret Zirvesi, 20 Kasım Salı günü, kobileri ve dijital sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek. Uluslararası e-ticaret ajansı WebzMind, etkinlikte e-ticaret sitesi sahiplerine ücretsiz SEO analizi fırsatı sunacak. 

2017 yılında 500’e yakın KOBİ’yi bir araya getiren KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nde dijital sektörün önde gelen isimleri konuşmacı olarak yer alacak. Etkinlikte, e-ticarette lojistiğin önemi, Türkiye’de mobil e-ticaret, sosyal medyadan satıs¸ yapmak ve e-ticarette e-fatura kolaylıkları gibi konu başlıkları masaya yatırılacak. KOBİ E-Ticaret Zirvesi geçen yıl olduğu gibi bu yıl da e-ticarete ve KOBİ’lerin dijitalleşmesine ilgi duyanları ağırlayacak. 

KOBİ E-ticaret Zirvesi’nin katılımcıları; müşterilerine anahtar teslimi e-ticaret sitesi kurulumu, SEO danışmanlığı, blog ve içerik hazırlama, sosyal medya yönetimi ve Google Adwords hizmetleri sunan uluslararası e-ticaret ajansı WebzMind ile tanışma fırsatı bulacak. IdeaSoft’un çözüm ortağı WebzMind’ın hizmetleri ile tanışmak isteyenler, etkinlik alanındaki standına uğrayıp bir tanışma formu doldurduktan sonra 1000 TL değerindeki ücretsiz SEO analizini yaptırma fırsatı bulacak. 

KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nin konuşmacıları arasında yer alan isimlerden bazıları şu şekilde: 
Geveze (Jozi Zalma) 
Seyhun Özkara – IdeaSoft 
Şebnem Erzan – Google Türkiye 
Serkan Yazıcıoğlu – BKM Express 
Barbaros Özbugutu – iyzico 
Emre Güzer – PayU Türkiye 
Melike Kara – Turkcell 
Eray Şentürk – IdeaSoft 
Salih Yılmaz – LC Waikiki 
Işık Kırgız – Yesilanne.com 
Emre Ekmekçi – Hepsiburada 
Örpen Koçak – n11.com 
Oğuzhan Aygören – Boğaziçi Üniversitesi 
Akın Şakar – UPS Türkiye 
Seçkin Tokgöz – Google 
Koray Bahar – Foriba 
Zeynep Zeze – Zynpzeze.com 
Simla Canpolat – Theklishe.com 
Cansu Dengey – Influencer 

KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nin sponsorları arasında Google, Ideasoft; destekçileri arasında ise Beykent Üniversitesi, BKM (Bankalararası Kart Merkezi), Foriba, Hepsiburada, n11.com, iyzico, Paycell, Ups, PayU, E-ticaret Çağı, CreatorDen, KAGİDER gibi kuruluşlar yer alıyor. KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nin destekçileri arasında dijital PR ve SEO konusunda uzman Webzmind da yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir